Rychloseznamka4inovace – Elektrotechnika, elektronika, přístroje

Zveme Vás na Rychloseznamku pro inovace, která se uskuteční dne 25. dubna 2017 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci, Jeremenkova 40a, 1. patro. Tentokrát se téma týká navázání výzkumné spolupráce mezi firmami a vědci orientovanými na oborové oblasti:

 

ELEKTROTECHNIKA, ELEKTRONIKA, PŘÍSTROJE


Přítomni budou zástupci univerzit a výzkumných organizací, ale také firem se zájmem o spolupráci.

 

Díky partnerům nalezeným na této akci snadněji docílíte vyřešení některých technických problémů nebo vývoje nových výrobkůRychloseznamka4inovace proběhne v osvědčeném formátu, který umožňuje rychlé rozpoznání relevantních potenciálních partnerů. Po 3minutových prezentacích všech zúčastněných organizací následuje networking při občerstvení, kde bude prostor pro výměnu podrobnějších informací a domluvu kroků k zahájení spolupráce. Výsledkem setkání mohou být komerční kooperace, ale i společné výzkumné projekty s dotačním spolufinancováním (např. Operační programy, programy TAČR, Inovační vouchery aj.).

 

Za každou organizaci prezentuje 1 zástupce nabídku či poptávku na výzkumnou a inovační spolupráci. Prezentující zástupce dané organizace musí v registračním formuláři uvést údaje o nabízené a poptávané spolupráci. Z těchto údajů pro vás připravíme prezentaci v rozsahu max. 3 minut (vlastní PPT prezentaci si tedy nemusíte připravovat).

 

Jelikož je kapacita míst omezena, tak Vás tímto prosíme o REGISTRACI prostřednictvím registračního formuláře ZDE, a to nejpozději do 20. 4. 2017. (Registruje se každá osoba zvlášť).

 

Informace o formátu akce naleznete ZDE

 

 

 

 

 


Dokumenty ke stažení

.pdf Pozvánka


Členové sdružení ok4inovace
© ESMEDIA a.s.