Slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší svícen

Zveme Vás na slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší svícen, které proběhne v úterý 18. dubna 2017 v kongresovém sále budovy Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci.


Soutěž probíhá od 19. září na Střední průmyslové škole strojnické v Olomouci. Studenti 3. a 4. ročníků měli za úkol navrhnout a následně vyrobit svícen. Soutěžit mohli jednotlivě nebo v maximálně tříčlenných týmech. Jednotlivci či jednotlivé týmy mohli vyrobit pouze jeden svícen. Soutěž se skládala ze dvou etap – 1. návrh svícnu, 2. výroba svícnu. Součástí druhé etapy bylo zpracování závěrečné zprávy obsahující popis průběhu realizace obou etap a obchodní model (cenová kalkulace nákladů, návrh prodejní ceny, ad.). V průběhu realizace soutěže studentům přednášeli známé osobnosti ze světa architektury, umění a galeristiky.

 

Tuto soutěž pořádá sdružení OK4Inovace ve spolupráci se Střední průmyslovou školou strojnickou v Olomouci, Pedagogickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci a Olomouckým krajem.

 

Cílem soutěže je podpořit technické dovednosti, kreativitu studentů a také podnikavost. Soutěž se lehce opírá o celospolečenské téma kreativního průmyslu.

 

Jelikož je kapacita míst omezena, registrujte pomocí webového formuláře ZDE, a to nejpozději do 9. 4. 2017.

Dokumenty ke stažení

.pdf Pozvánka


Členové sdružení ok4inovace
© ESMEDIA a.s.