Ochrana práv duševního vlastnictví a podpora průmyslového designu

Ochrana práv duševního vlastnictví a podpora průmyslového designu.
Jak využít tyto možnosti ke kreativnímu rozvoji Vašeho podnikání?

Regionální kancelář CzechInvest pro Olomoucký kraj si Vás dovoluje pozvat na seminář s názvem Ochrana práv duševního vlastnictví a podpora průmyslového designu aneb Jak využít tyto možnosti ke kreativnímu rozvoji Vašeho podnikání.

Účastníci získají informace o možnostech ochrany práv duševního vlastnictví v ČR i ve světě, jak o ni požádat a čeho se vyvarovat. Prezentovány budou dotační příležitosti v oblasti ochrany práv průmyslového vlastnictví a na vývoj softwaru. Dále Vám představíme možnosti podpory průmyslového designu, budete mít příležitost setkat se se zkušeným designerem a sdílet své poznatky s ostatními účastníky i zástupci veřejných institucí podporujících tyto oblasti.

Seminář je vhodný pro start-upy i větší společnosti, kteří si nejsou jisti, zda a jakým způsobem by výsledky své činnosti (výrobky, technická řešení, software, literární či grafická díla atd.) mohli chránit. Dále také pro malé a střední podniky zabývající se průmyslovou výrobou, které mají zájem zvýšit svou konkurenceschopnost díky podpoře designu vlastních výrobků.


Akce se koná ve středu 25. října 2017 v olomouckém coworkingovém centru Vault 42 od 8:45 hod. Bližší informace včetně programu naleznete na webových stránkách agentury CzechInvest.
http://www.czechinvest.org/ochrana-prav-dusevniho-vlastnictvi-a-podpora-prumysloveho-designu?term=25.10.2017&place=Olomouc

Počet míst je omezen. Registrace na e-mailové adrese olomouc@czechinvest.org nejpozději do 24. října 2017, 12:00 hod.

Účast na semináři je zdarma.Dokumenty ke stažení

.pdf Pozvánka


Členové sdružení ok4inovace
© ESMEDIA a.s.