Proběhlé akce

30kvě

2018

Rychloseznamka4inovace – Strojírenské technologie, výrobky a postupy

Zveme Vás na Rychloseznamku pro inovace, která se uskuteční ve středu 30. května 2018 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci, Jeremenkova 40a, 1. patro. Tentokrát se téma týká navázání výzkumné spolupráce mezi firmami a vědci orientovanými na oborové oblasti: STROJÍRENSKÉ TECHNOLOGIE, VÝROBKY A POSTUPY více »

17kvě

2018

Slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší svítidlo

Zveme Vás na slavnostní vyhlášení 2. ročníku soutěže Nejlepší svítidlo, které proběhne ve čtvrtek 17. května 2018 v kongresovém sále budovy Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci. více »

15kvě

2018

Metodika TRIZ – pro snadnější a účinnější vývoj výrobků či řešení náročných technických problémů

Sdružení OK4Inovace Vás zve na odborný workshop pro manažery inovačních firem, technické ředitele, konstruktéry a další odborníky zapojené do firemního vývoje nových produktů nebo řešení technických a inovačních problémů. více »

13bře

2018

Workshop - Spolupráce firem a vědy v optickém průmyslu

Český optický klastr, k jehož vzniku dopomohlo sdružení OK4Inovace, Vás zve na svůj první workshop, který bude současně veřejným zahájením jeho činnosti. více »

14úno

2018

Konference Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na 5. ročník konference s názvem Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji, která se uskuteční 14. 2. 2018 ve staré aule budovy Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Žižkovo náměstí 5, 771 40 Olomouc. více »

24lis

2017

SEMINÁŘ – Zdroje financování firemního vývoje, inovací a spolupráce s výzkumem

Dne 24. listopadu 2017 se v Olomouci od 9:30 hod. uskuteční seminář, na němž získáte informace o aktuálních možnostech financování a dotační podpory firemních výdajů na vývoj, inovace a spolupráci s výzkumem. Budou zde představeny aktuální i nově vyhlašované dotační výzvy. Registrace a účast ZDARMA. více »

24kvě

2017

Workshop TRIZ – metodika systémového a tvůrčího řešení inovačních problémů pro usnadnění technického vývoje

OK4Inovace Vás zve na odborný workshop pro manažery inovačních firem, technické ředitele, konstruktéry a další odborníky zapojené do firemního vývoje nových produktů nebo řešení technických problémů. více »

17kvě

2017

Konference INOVACE PRAKTICKY 2017

Zveme Vás na 3. ročník konference zaměřené na zavádění a zlepšování inovačních procesů firem. Akce zahrnuje přednášky velmi zkušených odborníků na inovace, prezentace zkušeností představitelů firem úspěšných v inovacích a tématické workshopy vedené odbornými mentory k diskutování konkrétních inovačních problémů a záměrů zúčastněných firem. více »

25dub

2017

Rychloseznamka4inovace – Elektrotechnika, elektronika, přístroje

Zveme Vás na Rychloseznamku pro inovace, která se uskuteční dne 25. dubna 2017 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci, Jeremenkova 40a, 1. patro. Tentokrát se téma týká navázání výzkumné spolupráce mezi firmami a vědci orientovanými na oborové oblasti: ELEKTROTECHNIKA, ELEKTRONIKA, PŘÍSTROJE více »

19dub

2017

Posilování autonomie českých poboček nadnárodních firem

OK4Inovace pořádá setkání vrcholných představitelů firem zejména z Olomouckého kraje, které jsou pobočkami nadnárodních společností – a to za účelem vzájemné výměny zkušeností. více »

18dub

2017

Slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší svícen

Zveme Vás na slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší svícen, které proběhne v úterý 18. dubna 2017 v kongresovém sále budovy Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci. více »

28bře

2017

Workshop – Spolupráce s ESA

Zveme Vás na workshop představující různé možnosti zapojení do projektů a možnosti spolupráce s Evropskou vesmírnou agenturou (ESA). více »

21úno

2017

Rychloseznamka4inovace – Plasty, kompozity, pokročilé materiály

Zveme Vás na Rychloseznamku pro inovace, která se uskuteční dne 21. února 2017 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci, Jeremenkova 40a, 1. patro. Tentokrát se téma týká navázání výzkumné spolupráce mezi firmami a vědci orientovanými na plasty, kompozity a pokročilé materiály. Přítomni budou zástupci univerzit a výzkumných organizací, ale také firem se zájmem o spolupráci. více »

14úno

2017

Konference Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na 4. ročník konference s názvem Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji, která se uskuteční 14. 2. 2017 v v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci, Jeremenkova 40a, 1. patro. více »

29lis

2016

Innovation Experience 3 – výměna zkušeností s inovacemi mezi firmami

OK4Inovace pořádá už třetí setkání manažerů firem z Olomouckého kraje, které již mají zkušenosti s inovacemi – a jsou ochotní se o ně podělit s ostatními. Odborným garantem a mentorem bude Vladimír Kulla, který vybudoval a řídí ve společnosti Siemens Česká republika vývojové oddělení s více než 200 zaměstnanci. Tentokrát akci hostí společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA. více »

10lis

2016

Seminář k SOČ – 2. část

Ve čtvrtek dne 10. listopadu 2016 se v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (Žižkovo nám. 5, Olomouc) uskuteční druhá část semináře k SOČ (Středoškolská odborná činnost), jehož organizátory jsou sdružení OK4Inovace a Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Partnerem této akce je Krajská komise SOČ. více »

25říj

2016

Seminář k SOČ – 1. část

V úterý dne 25. října 2016 se v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (Žižkovo nám. 5, Olomouc), již třetím rokem, uskuteční první část semináře k SOČ (Středoškolská odborná činnost), jehož organizátory jsou sdružení OK4Inovacea Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Partnerem této akce jeKrajská komise SOČ. více »

21zař

2016

Seminář - Proč a jak efektivně navázat spolupráci s vysokou školou

Plánujete vývoj nového produktu a chybí vám některé znalosti či vybavení? Potřebujete optimalizovat výrobní procesy a chybí vám k tomu odborníci? Chcete najít studenty vysokých škol na stáže a nevíte kde a jak? Na semináři se dozvíte, zda a jak lze ve vaší firmě využít znalosti na vysokých školách, a to během 90 minut a ve městě, které máte nejblíže. Seminář pořádá Olomoucký kraj a sdružení OK4Inovace. více »

7čer

2016

Rychloseznamka4inovace – VODA

Zveme Vás na Rychloseznamku pro inovace, která se uskuteční dne 7. června 2016 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci, Jeremenkova 40a, 1. patro. Tentokrát se téma týká navázání výzkumné spolupráce mezi firmami a vědci orientovanými na TECHNOLOGIE VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ, TRANSPORTU, ČIŠTĚNÍ A ÚPRAV VODY. Přítomni budou zástupci univerzit a výzkumných organizací, ale také firem se zájmem o spolupráci. více »

18kvě

2016

Konference Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na 3. ročník konference s názvem Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji, která se uskuteční 18. 5. 2016 ve staré aule budovy Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Žižkovo náměstí 5, 771 40 Olomouc. více »

5kvě

2016

Konference INOVACE PRAKTICKY 2016

Sdružení OK4Inovace vás zve na 2. ročník konference INOVACE PRAKTICKY zaměřené na zavádění a zlepšování inovačních procesů firem. Velmi zkušení odborníci zde předají firmám cenné informace a tipy pro efektivní plánování a realizaci inovací, ale také budování proinovačního prostředí ve firmě. více »

27dub

2016

Rychloseznamka4inovace - STROJÍRENSTVÍ

Zveme Vás na Rychloseznamku pro inovace, která se uskuteční dne 27. dubna 2016 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci, Jeremenkova 40a. Tentokrát se téma týká navázání výzkumné spolupráce mezi firmami a vědci orientovanými na STROJÍRENSTVÍ. Přítomni tedy budou zástupci univerzit a výzkumných organizací, ale také firem se zájmem o spolupráci. více »

4úno

2016

Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Hra s elektromotory

Dne 4. února 2016 budou v Olomouci slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže HRA S ELEKTROMOTORY a vítězným soutěžícím z řad žáků základních škol budou předány ceny, včetně hlavní ceny - odměny 30.000 Kč pro vítězný tým. více »

19led

2016

Finále soutěže Hra s elektromotory

Dne 19. ledna 2016 se bude v Mohelnici konat finále soutěže HRA S ELEKTROMOTORY. Tuto soutěž pořádá pro žáky ZŠ sdružení OK4Inovace ve spolupráci s Pedagogickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci, společností Siemens s.r.o., odštěpným závodem Elektromotory Mohelnice a dalšími partnery. více »

20lis

2015

Innovation Experience – výměna zkušeností s inovacemi mezi firmami

Sdružení OK4Inovace organizuje dne 20. 11. 2015 setkání manažerů firem z Olomouckého kraje, které již mají zkušenosti s inovacemi a jsou ochotní se o ně podělit s ostatními. Odborným garantem a mentorem provázejícím účastníky celou akcí bude Vladimír Kulla, který vybudoval a řídí ve společnosti Siemens Česká republika vývojové a prototypové centrum s cca 200 zaměstnanci. více »

12lis

2015

Seminář k SOČ - 2. část

Ve čtvrtek dne 12. listopadu 2015 se v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (Žižkovo nám. 5, Olomouc) uskuteční druhá část semináře k SOČ (Středoškolská odborná činnost), jehož organizátory jsou sdružení OK4Inovace a Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Partnerem této akce je Krajská komise SOČ. více »

10lis

2015

Brokerage 4 innovations – Nanotechnologie pro firmy

Zveme Vás na akci zaměřenou na setkání představitelů výzkumu s firmami a navazování vzájemné výzkumné a inovační spolupráce – pro zvýšení konkurenceschopnosti firem, jejímž organizátorem je sdružení OK4Inovace a Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů (RCPTM) při Univerzitě Palackého v Olomouci. více »

22říj

2015

Seminář k SOČ - 1. část

Ve čtvrtek dne 22. října 2015 se v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (Žižkovo nám. 5, Olomouc) již druhým rokem uskuteční první část semináře k SOČ (Středoškolská odborná činnost), jehož organizátory jsou sdružení OK4Inovace a Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. více »

7říj

2015

Kulatý stůl TAČR - inovační kapacity v ČR

Pro firmy s inovačním potenciálem, ale i představitele místní a regionální správy a organizace podporující inovace bude určen seminář, na němž představitelé Technologické agentury ČR budou prezentovat informace o výsledcích z průzkumů inovačních kapacit v ČR, ale i záměrů pro podporu rozvoje inovačního eko-systému. více »

22čer

2015

Workshop - Příklady dobré praxe - Inovační vouchery

Olomoucký kraj Vás zve na workshop pro nositele inovačních voucherů v rámci projektu Inovační vouchery v Olomouckém kraji - II. etapa. více »

19čer

2015

Veletrh minifirem a studentských podniků ZŠ a SŠ Olomouckého a Zlínského kraje

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého ve spolupráci se sdružením OK4Inovace pořádá dne 19. 6. 2015 Veletrh minifirem a studentských podniků ZŠ a SŠ Olomouckého a Zlínského kraje v rámci ESF projektu č. CZ.1.07/1.1.00/54.0013 Rozvoj podnikatelských znalostí, schopností a dovedností žáků. Veletrh proběhne na výstavišti Flora Olomouc v pavilonu A, od 9 do 17 hod. více »

26kvě

2015

Konference INOVACE PRAKTICKY

Sdružení OK4Inovace vás zve na konferenci zaměřenou na strategie a best-practices pro inovace ve firmách. Konference je určena především pro představitele menších i větších firem s inovačním potenciálem, kteří rozhodují o strategii firmy a/nebo jsou klíčoví pro realizaci vybraných inovačních procesů ve firmě. více »

13kvě

2015

Krajské kolo SOČ

Ve středu dne 13. května 2015 se uskuteční krajské kolo 37. ročníku Středoškolské odborné činnosti v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (Žižkovo nám. 5, Olomouc), jehož organizátorem je Krajská komise SOČ. Partnery této akce je sdružení OK4Inovace a Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. více »

28dub

2015

Rychloseznamka4inovace - ELEKTROTECHNIKA, ELEKTRONIKA, PŘÍSTROJE

Rádi bychom Vás pozvali na rychloseznamku pro inovace a navázání výzkumné spolupráce, propojující firmy a vědce. Tentokrát bude akce zaměřena na oblast ELEKTROTECHNIKY, ELEKTRONIKY a PŘÍSTROJŮ. Přítomni budou zástupci univerzit a výzkumných ústavů, ale také firem se zájmem o spolupráci. více »

11bře

2015

Rychloseznamka4inovace - STROJÍRENSTVÍ

Zveme Vás na Rychloseznamku pro inovace, která se uskuteční dne 11. března 2015 v Olomouci. Tentokrát se bude jednat o navázání výzkumné spolupráce, propojující firmy a vědce orientované na STROJÍRENSTVÍ. Přítomni budou zástupci univerzit a výzkumných ústavů, ale také firem se zájmem o spolupráci. více »

4bře

2015

Seminář na téma „Grantové příležitosti a fondy v oblasti klimatu a životního prostředí“

Nenechte si ujít bezplatný seminář o grantových příležitostech a fondech v oblasti klimatu a životního prostředí pořádaný Jihomoravským inovačním centrem, díky kterým zrychlíte vývoj i uvedení produktu na trh a navíc ušetříte až 85 % nákladů. více »

18úno

2015

Konference Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji

Dovolujeme si Vás pozvat na 2. ročník konference s názvem Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji, která se uskuteční 18. 2. 2015 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a (2. patro), Olomouc. více »

5úno

2015

Slavnostní vyhlášení soutěže Fit s müsli

Dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní vyhlášení vítězů soutěže Fit s müsli, které se uskuteční ve čtvrtek 5. února 2015. Nejlepší tým si odnese výherní poukaz v hodnotě 30 000 Kč. více »

2úno

2015

Seminář Dotace pro podnikatele v programovém období 2014 – 2020

Rádi bychom Vás pozvali na seminář Dotace pro podnikatele v programovém období 2014 – 2020, který bude zaměřený na informování podnikatelů a společností o možnostech získání dotací v oblasti investičních a neinvestičních projektů v novém programovém období 2014-2020. V rámci jednotlivých tematických bloků budou představeny vybrané operační programy, a to OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a OP Zaměstnanost. V rámci jednotlivých tematických bloků budou představeny všechny důležité informace k vybraným operačním programům a rovněž časový harmonogram vyhlášení prvních výzev. Seminář také nabídne podnikatelům a společnostem seznámit se s možnostmi preventivní kontroly pro realizované projekty, kterou společnost Expirit, s.r.o. svým klientům nabízí. více »

28led

2015

Rychloseznamka4inovace – POTRAVINÁŘSTVÍ, NÁPOJÁŘSTVÍ, KRMIVA

Dovolujeme si Vás pozvat na náhradní termín rychloseznamky pro inovace a navázání výzkumné spolupráce, propojující firmy a vědce orientované na potravinářství, nápojářství či krmiva. Přítomni budou zástupci univerzit a výzkumných ústavů, ale také firem se zájmem o výzkumnou a inovační spolupráci. Bude se konat v Olomouci dne 28. ledna 2015 od 13 hodin. více »

9led

2015

Finále soutěže Fit s müsli

Ve čtvrtek dne 8. 1. 2015 se ve společnosti ÚSOVSKO FOOD, a.s. uskutečnilo finále soutěže Fit s müsli, kterého se zúčastnilo prvních pět týmů s nejlepším bodovým hodnocením. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže proběhne ve čtvrtek 5. 2. 2015. více »

13lis

2014

Seminář k SOČ - 2. část

Ve čtvrtek dne 13. listopadu 2014 se uskuteční druhá část semináře k SOČ (Středoškolská odborná činnost) v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (Žižkovo nám. 5, Olomouc), jehož organizátory jsou sdružení OK4Inovace a Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Partnerem této akce je Krajská komise SOČ. více »

4lis

2014

Diskuzní fórum: DŘEVO

Zveme Vás na odbornou panelovou diskuzi, která se uskuteční formou kulatého stolu v úterý 4. 11. 2014 od 13:00 hod. v zasedací místnosti č. 320, ve 3. patře budovy Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, 779 00 Olomouc více »

23říj

2014

Seminář k SOČ

Ve čtvrtek dne 23. října 2014 se uskuteční první část semináře k SOČ (Středoškolská odborná činnost) v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (Žižkovo nám. 5, Olomouc), jehož organizátory jsou sdružení OK4Inovace a Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci. Partnerem této akce je Krajská komise SOČ. více »

21říj

2014

Workshop: Dopad nové právní úpravy na veřejné vysoké školy a fakultní nemocnice jako výzkumné organizace v biomedicíně

Ústav molekulární a translační medicíny LF UP Olomouc & OK4Inovace Vás srdečně zvou na workshop konaný dne 21.10.2014 v Olomouci. více »

14říj

2014

Workshop: Neziskové organizace v biomedicíně podle nové právní úpravy

Ústav molekulární a translační medicíny LF UP Olomouc & OK4Inovace Vás srdečně zvou na workshop, který se koná dne 14. 10. 2014 v Olomouci. více »

25zař

2014

Roadshow k soutěži Fit s müsli v Prostějově

Roadshow k soutěži Fit s müsli v Prostějově se bude konat 25. září 2014 od 9:00 hod. v kulturním domě DUHA, Školní 3643/4 (1. patro). Soutěž je určena žákům 8. tříd základních škol Olomouckého kraje, kteří budou v tříčlenném týmu pracovat na soutěžní tyčince jako celkovém produktu. Roadshow má za cíl seznámit školy a zájemce o soutěž s tím, jak se vyrábějí müsli tyčinky a také s průběhem a pravidly soutěže. více »

24zař

2014

Roadshow k soutěži Fit s müsli v Olomouci

Roadshow k soutěži Fit s müsli v Olomouci se bude konat 24. září 2014 od 9:00 hod. v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a (2. patro). Soutěž je určena žákům 8. tříd základních škol Olomouckého kraje, kteří budou v tříčlenném týmu pracovat na soutěžní tyčince jako celkovém produktu. Roadshow má za cíl seznámit školy a zájemce o soutěž s tím, jak se vyrábějí müsli tyčinky, a také s průběhem a pravidly soutěže. více »

18zař

2014

Roadshow k soutěži Fit s müsli v Šumperku

Roadshow k soutěži Fit s müsli v Šumperku se bude konat 18. září 2014 od 8:30 hod. v zasedací místnosti Městského úřadu Šumperk, Jesenická 621/31 (3. patro). Soutěž je určena žákům 8. tříd základních škol Olomouckého kraje, kteří budou v tříčlenném týmu pracovat na soutěžní tyčince jako celkovém produktu. Roadshow má za cíl seznámit školy a zájemce o soutěž s tím, jak se vyrábějí müsli tyčinky, a také s průběhem a pravidly soutěže. více »

16zař

2014

Roadshow k soutěži Fit s müsli v Přerově

Roadshow k soutěži Fit s müsli v Přerově se bude konat 16. září 2014 od 9:00 hod v zasedací místnosti Magistrátu města Přerov, Smetanova 7 (1. patro). Soutěž je určena žákům 8. tříd základních škol Olomouckého kraje, kteří budou v tříčlenném týmu pracovat na soutěžní tyčince jako celkovém produktu. Roadshow má za cíl seznámit školy a zájemce o soutěž s tím, jak se vyrábějí müsli tyčinky a také s průběhem a pravidly soutěže. více »

24čer

2014

Workshop - Příležitosti k financování z programu HORIZON 2020

Zástupce firem a výzkumných organizací zveme na workshop, kde budou seznámeni s příležitostmi financování svých záměrů z programu Horizon 2020. Akce proběhne dne 24. června 2014 v Přerově, v prostorách společnosti Meopta-optika. více »

18čer

2014

Diskuzní fórum - VODA

Dovolujeme si Vás pozvat na další diskuzi, která se bude konat formou kulatého stolu ve středu 18. června 2014 od 10 hodin v Olomouci, v zasedací místnosti Rady Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, v 10. patře. více »

21kvě

2014

Rychloseznamka4inovace - EKOLOGICKÉ A ENVIRONMENTÁLNÍ TECHNOLOGIE

Rádi bychom Vás pozvali na networkingovou akci - rychloseznamku pro inovace a navázání výzkumné spolupráce, propojující firmy a výzkumné ústavy vyvíjejících technologie nebo řešící problémy v oblasti EKOLOGICKÉ A ENVIRONMENTÁLNÍ TECHNOLOGIE. Účast na akci je pro registrované účastníky ZDARMA. více »

11dub

2014

Startup Europe Roadshow - příprava mladých ICT podnikatelů v Olomouci

Dne 11. dubna 2014 proběhne v Olomouci jeden ze série workshopů Evropské komise a Evropského fóra mladých inovátorů (EYIF) - Startup Europe Workshop. Partnerem akce pro Českou republiku je sdružení OK4Inovace. více »

21bře

2014

Diskuzní fórum - metalurgie, technická keramika, materiály

Dovolujeme si Vás pozvat na další panelovou diskuzi, která se bude konat v pátek 21. března 2014 od 13 hodin v Olomouci, v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje, Jeremenkova 40a, ve 2. patře. více »

19úno

2014

Rychloseznamka4inovace - STROJÍRENSTVÍ

K navázání kooperací zefektivňujících inovační procesy pomůže rychloseznamka pro inovace a výzkumnou spolupráci, propojující firmy a výzkumné ústavy orientované na strojírentví. Uskuteční se v Olomouci dne 19.2.2014, od 13 hodin. více »

16pro

2013

Diskuzní fórum - zaměřené na oblast optiky

Do série odborných diskuzí mapujících regionální potenciál a světové trendy v jednotlivých oborech tentokrát sdružení zařadilo diskuzní téma OPTIKA, které se za přítomnosti zástupců průmyslu i výzkumných institucí uskutečnilo v Olomouci dne 16. prosince 2013. více »

27lis

2013

Konference Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji

Konference Inovace vzdělávání v Olomouckém kraji více »

30zař

2013

Diskuzní fórum "Odpady a odpadové hospodářství"

Diskuzní fórum "Odpady a odpadové hospodářství" více »

19bře

2013

Diskuzní fórum "Nanotechnologie a nové materiály"

Diskuzní fórum "Nanotechnologie a nové materiály" více »

4pro

2012

Seminář "Inovační vouchery v Olomouckém kraji"

OK4Inovace zve na seminář určený pro podnikatele mající zájem o projekt "Inovační vouchery v Olomouckém kraji. více »

6lis

2012

Závěrečná konference k projektu „Projektové a procesní řízení na Krajském úřadě Olomouckého kraje“

Regionální inovační strategie Olomouckého kraje Informační strategie Olomouckého kraje více »

2lis

2012

Fórum Biotechnologie, potravinářství, zemědělství

Panelová diskuze se uskuteční v pátek 2. listopadu 2012 od 9:45 hod. v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje (2. patro), Jeremenkova 40a, 779 11 Olomouc. více »

19říj

2012

Fórum Energetika

Panelová diskuze se uskuteční v pátek 19. října 2012 od 9:45 hod. v Kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje (2. patro), Jeremenkova 40a, 779 11 Olomouc. více »

20zař

2012

Konference "Mezinárodní mobilita a spolupráce na VŠ"

Prezentace OK4Inovace v rámci konference pořádané Projektovým servisem UPOL. více »

25čvc

2012

Debata s Ing.Vladimírem Kváčou, Ph.D. z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, 25.7.2012

Ing. Vladimír Kváča, Ph.D.; vrchní ředitel sekce fondů EU, Ministerstvo práce a sociálních věcí více »

Členové sdružení ok4inovace
© ESMEDIA a.s.