Připravované akce

28bře

2017

Workshop – Spolupráce s ESA

Zveme Vás na workshop představující různé možnosti zapojení do projektů a možnosti spolupráce s Evropskou vesmírnou agenturou (ESA). více »

18dub

2017

Slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší svícen

Zveme Vás na slavnostní vyhlášení soutěže Nejlepší svícen, které proběhne v úterý 18. dubna 2017 v kongresovém sále budovy Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci. více »

19dub

2017

Posilování autonomie českých poboček nadnárodních firem

OK4Inovace pořádá setkání vrcholných představitelů firem zejména z Olomouckého kraje, které jsou pobočkami nadnárodních společností – a to za účelem vzájemné výměny zkušeností. více »

25dub

2017

Rychloseznamka4inovace – Elektrotechnika, elektronika, přístroje

Zveme Vás na Rychloseznamku pro inovace, která se uskuteční dne 25. dubna 2017 v kongresovém sále Krajského úřadu Olomouckého kraje v Olomouci, Jeremenkova 40a, 1. patro. Tentokrát se téma týká navázání výzkumné spolupráce mezi firmami a vědci orientovanými na oborové oblasti: ELEKTROTECHNIKA, ELEKTRONIKA, PŘÍSTROJE více »

17kvě

2017

Konference INOVACE PRAKTICKY 2017

Zveme Vás na 3. ročník konference zaměřené na zavádění a zlepšování inovačních procesů firem. Akce zahrnuje přednášky velmi zkušených odborníků na inovace, prezentace zkušeností představitelů firem úspěšných v inovacích a tématické workshopy vedené odbornými mentory k diskutování konkrétních inovačních problémů a záměrů zúčastněných firem. více »

24kvě

2017

Workshop TRIZ – metodika systémového řešení inovačních problémů a usnadnění technického vývoje

Zveme Vás na workshop pro konstruktéry, inovátory, technické ředitele. Účastníky provede doc. Bohuslav Bušov – dlouholetý lektor a garant metodiky TRIZ pro ČR a Slovensko. více »

Členové sdružení ok4inovace
© ESMEDIA a.s.